Fórum
Uživatelský panel
Vítejte, Host

Téma: Úprava vnitřních pravidel Black Eagles

Úprava vnitřních pravidel Black Eagles 2 roků 2 měsíců zpět #612

  • majky111
  • Avatar uživatele majky111
  • Offline
  • Moderator
  • Příspěvky: 165
  • Obdržená poděkování 30
Po dlouhé poradě členů Black Eagles bychom vám chtěli oznámit pár zásadních změn v pravidlech a ustanoveních, které se týkají především studentů výcvikového programu. I přes to, že si velice vážíme přízně všech pilotů, kteří se pravidelně účastní misí, výcviků, nebo poletů, se některých z vás dotknou změny negativně. Veškeré změny byly pečlivě prodiskutovány a směřují k jedinému - zvednout úroveň naší letky. Jak už bylo mnohokrát vysloveno, dáváme přednost kvalitě před kvantitou.

1. OMEZENÍ ÚČASTI V MISÍCH A TRÉNINCÍCH

1.1 MISE A TRÉNINKY UZAVŘENÉ
První změna je asi hned ta nejzásadnější. Rozhodli jsme se do našich misí nepouštět kadety výcvikového programu, kteří nemají dokončenou lekci 2.8. V praxi to znamená, že v tuto chvíli mají přístup do misí Black Eagles pouze následující kadeti:
Peter, Maty a Ziki.
Tito tři piloti dlouhodobě prokazují nadprůměrné výkony, dostatek zápalu a také pravidelnou docházku. V neposlední řadě se také dostali až na samotný závěr veřejné části výcvikového programu. To znamená, že jsou schopni plnohodnotně ovládat letoun a v misích nikoho nebrzdí - jsou samostatní. Pánové, děkujeme za vaší snahu, vážíme si jí.
Jen pro doplnění připomeneme, že kampaň Mobilizace se rozšířila o kolegy z SQN 1.Flight. Na zemi i ve vzduchu je tedy méně místa a pro reálnější a bezpečnější létání je nyní v provozu i živé řízení letového provozu, za jehož existenci patří díky Honzovi z MB2. Máme tedy celkem sofistikované virtuální prostředí, kde není místo pro úplné začátečníky a naprosto žádný prostor pro diskuse typu "Jak locknu Maverick?"
Do uzavřených misí se tedy mohou hlásit pouze členové Black Eagles a tři výše zmínění piloti.

1.2 MISE A TRÉNINKY OTEVŘENÉ
Může se stát, že bude pořádaná tzv. mise otevřená. Do takové mise se může přihlásit kdokoliv bez ohledu na úroveň pilotáže. Pravděpodobně se bude jednat o testy mísí, případně neplánované polety, mise, tréninky atd. Vždy záleží pouze na rozhodnutí Black Eagles, jestli bude přístup otevřený či uzavřený.
Jestli je mise uzavřená, nebo otevřená se dozvíte vždy z kalendáře. Primárně znamená zelená barva přístup uzavřený. Pokud bude v kalendáři zaznačeno cokoliv jinou barvou, bude v popisu akce přístup upřesněný.

1.3 TRÉNINKY SOUČINNOSTI
V poslední době se také začala trénovat součinnost s MB2. Na těchto trénincích se zatím primárně cvičí komunikace. Pokud budou mít Black Eagles domluvený trénink součinnosti s MB2, pak na něj mají přístup pouze členové Black Eagles - bez vyjímky.
Samozřejmě nemůžeme a ani nechceme členům MB2 bránit ve cvičení s kýmkoliv, koho uznají za vhodného. Pokud ale bude trénink domluven za skupinu Black Eagles, pak pouze pro členy BE. Kadeti Black Eagles mají možnost na MB2 docházet v jiných termínech a dostat se prakticky ke stejným informacím. Vše záleží pouze na ochotě pánů z MB2 věnovat vám čas.
Uzavření tréninků s MB2 má dva jednoduché důvody. Chceme cvičit jako jednotná letka složená pouze ze členů. Druhý důvod je motivace našich kadetů k dokončení výcvikového programu.2. VÝCVIKOVÝ PROGRAM

2.1 DOCHÁZKA
Bohužel musíme zmínit několik kadetů, kteří se již dlouhou dobu neúčastnili žádné výcvikové lekce. Pánové, zapřemýšlejte, jestli chcete nadále plýtvat svým i naším časem a stále si držet statut kadeta. Měli jste dostatek času vypozorovat jakým způsobem letka funguje, kam směřuje a co od vás očekává. Pokud uznáme za vhodné, může být váš výcvik resetován zpět do lekce 1.1, nebo v tom horším případě budete z výcviku vyloučeni. Jmenovitě se toto varování týká následujících kadetů:

Frenk - poslední lekce 1.3 dne 27.9.2015
David - poslední lekce 1.9 dne 29.7.2015
Elross - poslední lekce 1.9 dne 21.9.2015
Ondra - poslední lekce 1.9 dne 4.11.2015

Jsme si vědomi, že většina z vás má před sebou závěrečný test první části, a že právě tento fakt může být důvodem vaší neúčasti. Nicméně s testem není na co čekat. Pokud chcete ve výcviku pokračovat, pak si zažádejte o závěrečný test!
Netěší nás ani fakt, že jste byli schopni pravidelně docházet na kampaň Mobilizace, ale na výcviky ne. I to je důvodem proč máte nyní účast v Mobilizaci zakázanou.
Tímto varováním nejste vyhození a kromě kampaně Mobilizace se pro vás nic nemění. Jen chceme, aby vaše počínání z pozice kadetů směřovalo především k dokončení výcviku.


Vaše názory na výše popsané změny můžete buď zvěčnit v komentářích pod článkem, nebo probrat se členy BE osobně na Team Speaku.

Black Eagles
i7 4790K , Msi Z97-G43 Gaming , 16GB DDR3 , AMD HD 7970 , SSD 128GB , 1TB HDD , X52 PRO , TrackIr 4
Poslední úprava: 2 roků 2 měsíců zpět od majky111.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Peter, Gimloo, PauraCZ
Vygenerováno za 0.366 sekund